Brokastu ugunskurs pie Drikšņa ezera

FUJI7079

Esam bijuši meža piknikos ar līdzi paņemtām maizītēm, vārītām olām, kas aukstā laikā pie dabas vienmēr garšo vislabāk un siltu tēju. Nudien neslikts veids kā brīvdienu rītā ieturēt brokastis ārpus mājas.

Tomēr ideja par ugunskuru šķita kā nākamais līmenis brīvdienu rīta piknikam un vietu, kur to pirmo reizi darīt, meklēju Latvijas valsts mežu aplikācijā. Tur šādas speciāli ierīkotas, viegli pieejamas atpūtas vietas ir atzīmētas daudz.

Mūsu pirmā meža ugunskura vietai noskatīju Drikšņa ezeru Ļaudonas pagastā. Patīk, ka labiekārtotajās vietās ir ne tikai drošas ugunskura vietas, bet pat galdi vai nojumes. Visur, kur līdz šim esam bijuši, atstāta arī malka. Tomēr to mums patīk sarūpēt pašiem.

Drikšņa ezera piknika vieta bija dikti skaista, privāta un rāma pie paša ezera ar laipiņu. Satikām un pārmijām vārdus ar kādu zemledus makšķernieku. Klausījāmies viņa stāstos par lielākajām zivīm, kādas noķertas. Rādīja mums arī fotogrāfijas telefonā.

Uztaisīju no krūmu zariem iesmus desiņām, Laura satina follijā kartupeļus un burvīgs sestdienas rīts dabā ar ugunskurā sildītām brokastīm varēja turpināties. Pirmais ugunskurs mežā – darīts!

Autors: Artis Pupiņš

Mans vārds ir Artis Pupiņš. Dzīvoju Rīgā kopā ar Lauru, kura bieži ir manās fotogrāfijās, un kaķeni Melli. Trīs teikumos par sevi internetā es saku tā: Vadu digitālo izstrādi TV3. Labpatīk būt ceļā un radīt fotogrāfijas. Visforšāk ir mežā, kalnos un sniegs. Vairāk...