Ledus akmeņi Tūjas pludmalē

Atzīmēts , , , , ,
FUJI8052

Braucienā uz Vidzemes pusi, apmeklējām Viļķenes pareizticīgo baznīcas drupas, “Hoteli pie lūša” un Salacas kājinieku tiltu.

Pēdējā laikā esam pasākuši apmeklēt pamestas baznīcas un tādas esam Latvijā redzējuši jau vairākas. Viļķenē šīs bija no tādām, kuras izskatās gana labi, lai kaut kas tajās kādreiz atdzimtu.

Namiņu mežā, ko sauc par “Hotelis pie lūša” uzgājām nejauši tam braucot garām pa kādu nepopulāru meža ceļu. Savukārt Salacas upē cerēju vērot kā ledus iet, bet neko vairāk kā kādas mājas suni, kas neļāva šķērsot tiltu pāri Salacai, neredzēju.

Braucot atpakaļ Rīgas virzienā nolēmām piestāt pie jūras Tūjā. Arī tur nekādi grandiozi ledus krāvumi nebija, toties dīvainas ledus kušanas parādības gan. Ūdens tur ir kristāldzirdrs un jūras krasts pilns ar ledus “pumpām”, kas mānīgi izskatās pēc apsalušiem akmeņiem. Pastaigu pie jūras pavadīja arī saulriets.

Autors: Artis Pupiņš

Mans vārds ir Artis Pupiņš. Vadu digitālo produktu izstrādi medijā. Labpatīk būt ceļā un radīt fotogrāfijas. Visforšāk ir mežā, kalnos un sniegā. Šajā blogā publicēju fotogrāfijas un stāstus par vietām, ko esmu piedzīvojis.