Ogas, sēnes, zirnekļtīkli un svaigs gaiss Baldones mežā

XPR33248-2

Kad mežā izbeidzas visādi knišļi, tajā itin patīkami ir doties lasīt visādus sīkus dabas mēsliņus, kādi jebkādu iemeslu dēļ tajā brīdī ir nepieciešami. Šoreiz mums vajadzēja salasīt zaļumus, sūnas un citus krikumus ar ko dekorēt laulību gredzenu kastīti.

Doties mežā mums ir tradīcija. Katru gadu to darām ziemā, lai atrastu smukāko egli Ziemassvētkiem, bet bieži sūnas, čiekurus un skujas rudenī salasām arī adventes vainaga radīšanai.

Pastaigas laikā šoreiz fotografēju ar divām kamerām. Viena tā pati, mana visu kameru mīlestība Fujifilm X-Pro3 un otra pēc skata mazliet līdzīga, tikai 40 gadus vecāka 35mm filmiņu kamera Minolta Hi-Matic AF2.

Šo kameru iegādājos vien pirms pāris nedēļām. Metu aci uz to jau sen un pateicoties gādīgiem kolēģiem, kuri palīdz man iekrist filmiņkameru atkarībā, tiku pie šī burvīgā ~1981. gada ražojuma, kas izskatās itin labā stāvoklī.

Minolta Hi-Matic AF2
Minolta Hi-Matic AF2

Bildēju ar Fujicolor C200 filmiņu un kas tur beigās sanāks, to jau uzzināšu pavisam drīz, kad izfotografēšu vēl atlikušos 16 kadrus. Ja būs labi – pārādīšu.