Labdien, te Artis

Mans vārds ir Artis Pupiņš. Dzīvoju Rīgā kopā ar Lauru, kura bieži ir manās fotogrāfijās, un kaķeni Melli. Trīs frāzēs par sevi internetā es saku tā: esmu digitālās izstrādes vadītājs TV3; labpatīk būt ceļā un radīt fotogrāfijas; visforšāk ir mežā, kalnos un sniegā.

Esmu fotogrāfs – entuziasts.

Ceļā

Daudz braucu, jo patīk. Visbiežāk atveru karti un skatos ceļus, kurus vēl neesmu piedzīvojis. Neticēsiet, cik daudz var atklāt vienkārši braucot vai esot kustībā.

Mēdzu doties ciemos pie savas turku ģimenes uz Antāliju. Vai arī nelielos dažu stundu attāluma lidojumos te pat mājīgajā Eiropā.

Ir cerība redzēt dabu Amerikas un Āfrikas kontinentos.

Fotogrāfijas

Šobrīd dažādos kontekstos manas fotogrāfijas ir redzamas vairākos Latvijas interneta medijos kā arī dažādos ārzemju tūrisma ceļvežos.

Šajā blogā publicēju fotogrāfijas ar kurām vēlos pastāstīt kādu stāstu. Visbiežāk tie ir brīvdienu izbraukumi pie dabas vai ceļojumi. Fotogrāfēju, jo patīk. Fotogrāfijas rādu, jo ceru iedvesmot.

Analogās bildes publicēju arī Instagram kontā @artispupins.

Tehnika

Digitāli fotogrāfēju ar Fujifilm X-Pro3. Mans iecienītākais objektīvs ir Fujifilm XF 33mm f/1.4. Tikmēr analogās fotogrāfijas uzņemu ar Nikon FM3a un dažādām fotofilmiņām.

Kontakti

Paldies, ka iepazinies ar mani. Ja ir kas sakāms – raksti!

Atjaunots 15.10.2022.