Iepazīsimies?

FUJI4890c

Mans vārds ir Artis Pupiņš. Dzīvoju Rīgā kopā ar Lauru, kura bieži ir manās fotogrāfijās, un kaķeni Melli. Trīs teikumos par sevi internetā es saku tā: Vadu digitālo risinājumu izstrādi TV3. Labpatīk būt ceļā un radīt fotogrāfijas. Visforšāk ir mežā, kalnos un sniegā.

Ceļā

Daudz braucu, jo patīk. Visbiežāk atveru karti un skatos ceļus, kurus vēl neesmu piedzīvojis. Neticēsiet, cik daudz var atklāt vienkārši braucot.

Mēdzu doties ciemos pie savas turku ģimenes uz Antāliju Turcijā. Vai arī nelielos dažu stundu attāluma lidojumos te pat mājīgajā Eiropā. Ir sapnis redzēt dabu Amerikas un Āfrikas kontinentos.

Fotogrāfijas

Šobrīd dažādos kontekstos Creative Commons licences ietvaros manas fotogrāfijas ir redzamas Latvijas interneta medijos Delfi, LSM un SKATIES kā arī dažādos ārzemju tūrisma ceļvežos un privātos blogos.

Tehnika

Fotogrāfēju ar Fujifilm X-T3 un dažādiem Fujinon objektīviem. Esmu iecienījis šī ražotāja tehniku jau vairākus gadus, jo tieši Fujifilm ir devis digitālajai fotogrāfijai jaunu elpu, padarot fotogrāfēšanas procesu dzīvu un radošu. Turpinu pilnveidoties un šobrīd savas prasmes vērtēju kritiski.

Apstrāde

Manā fotogrāfijas radīšanas procesā liela loma ir apstrādei. Tā atgādina bērnību, kad atbraucot mājās no laukiem ar pārdesmit jauniem kadriem, tēvs pārvērta vannas istabu par fotostudiju. Ar sarkano gaismu, novilktiem diegiem, uz kuriem žūt tikko attīstītajām fotogrāfijām, un mazliet brīnuma sajūtu.

Bet es apstrādē izmantoju Lightroom un retu reizi fotogrāfijas arī drukāju.


Paldies, ka iepazinies ar mani. Ja ir kas sakāms – sūti vēstuli!