Viens kilometrs līdz Sēra dīķiem

Atzīmēts , , ,
FUJI4398

Ķemeru Nacionālā parka teritorijā līdzās citām slavenām brīvdienu pastaigu vietām kā Ķemeru purva laipa vai Slokas ezera taka, par kuru arī esmu rakstījis, ir kāda neliela un jauka pastaigu taka, kas galā met loku caur Sēra dīķiem.

Lai arī ceļvežos Sēra dīķu taka minēta kā 2,5 kilometrus gara, realitātē līdz tās galam bija knaps kilometrs. Tādā dienā kā šī – saulainā rudens pēcpusdienā ar tiem dažiem kilometriem bija par maz.

Dunduri beidzot ir mitējušies, gaiss smaržo pēc vēsuma un slapjuma vienlaicīgi. Protams, neiztikt arī bez sēra aromāta tuvojoties takas galam, kur ir arī neliela platforma, lai nedaudz uzkavētos. Visapkārt sēnes, ogas, spāres, sienāži un viena bizbizmārīte.

FUJI4358

Iespējams, kāda purvā jau esmu bijis tuvumā sēra dīķiem, bet šādu ezera vai jebkādas ūdenstilpnes gultni redzējis nebiju. Koši dzeltena!

Līdz ar šo stāstu atklāju 2021. gada rudens fotostāstu sēriju!

Publicēts
Kategorizēts kā Latvija, Rudens

Autors: Artis Pupiņš

Mans vārds ir Artis Pupiņš. Vadu digitālo risinājumu izstrādi TV3. Labpatīk būt ceļā un radīt fotogrāfijas. Visforšāk ir mežā, kalnos un sniegā. Šajā blogā publicēju fotogrāfijas un stāstus par vietām, ko esmu piedzīvojis.